футбол

Жизнь города Ровно (Ривне, Рівне, Rovno, Rivne)
BAleks
Старожил
Старожил

Re: футбол

Сообщение BAleks » 02 апр 2017, 10:34

Сьогодні в Рівному центральний матч туру. З "Десною" фактично за друге місце. Погано що я не в Рівному, прийдеться в неті дивитись

BAleks
Старожил
Старожил

Сообщение BAleks » 18 июн 2017, 22:06

І як вам ситуація з виходом Вереса в ПЛ?

Jumper
Постоялец
Постоялец

Сообщение Jumper » 20 июн 2017, 11:59

Фігня... Все рівно в Лігу Європи не попадуть в наступному сезоні)))

І в ПЛ вийшли, як пишуть, завдяки "гарантіям від місцевої влади", в особі міського голови. О це так гаранти, якщо не помиляюсь вони ще 2 роки тому гарантували населенню провести реконструкцію стадіону, і гроші ніби-то були. Тепер завдяки цій реконструкції Верес гратиме в Львові, до якого 200 км, і куди 1 чи 2 автобуси всього в день їздять, ну і поїзди. В Луцьку ультраси забикували, а там було б зручніше для вболівальників - значно ближче і краще транспортне сполучення.

BAleks
Старожил
Старожил

Сообщение BAleks » 20 июн 2017, 20:11

А я взагалі вважаю що треба було грати в Рівному і в першій лізі, рано ще Вересу в ПЛ, та й по спортивному принципу вони не пройшли. І глядачі підтримували б. А ще як була версія, що в Луцьку база і тренує Кварц, то на хера цей цирк. А в Луцьку, ИМХО, не биканули, а правильно сказали. У Львові на Вересі буде 1,02 глядача, і то випадкових. Та й не рівненська то буде команда вже. Ніхто в Львів їздити не буде. А що стосується ЛЄ, то про що не говорив би бувший зять, дай бог втриматись в ПЛ, боюсь що вилетять.

Jumper
Постоялец
Постоялец

Сообщение Jumper » 20 июн 2017, 20:43

А який сенс грати в 1-й лізі ? ПЛ розвалюється, топ-клуби або вилітають за борги, або взагалі ліквідуються. Логічно, що на їх місце приходять нові команди. Так, Вересу можна сказати пощастило, але не факт що наступного разу йому б знову випав шанс попасти в ПЛ, якби зараз він відмовився. Команда провела 2 класних сезони, обидва закінчила у верхівці турнірної таблиці, і цілком заслужила на Вищу Лігу. А розмови про те що це типу не чесно, Десна має грати в ПЛ, і т.д. - це смішно. Особливо з вуст ультрасів Волині. Я раніше вболівав за ФК "Волинь", і на скільки пам'ятаю вона не один раз закінчувала сезон в кінці турнірної таблиці, і за всіма правилами мала вилітати в 1-шу лігу. Але по аналогічним причинам, що й зараз у Вереса, лишалась в ПЛ - бо всі переможці 1-ї ліги відмовлялись переходити в ПЛ через нестачу коштів.

Згоден, що Львів невдале місце для матчів Вереса, краще б вже тоді в Києві грали: не на багато далі, і маршрутки їздять нескінченним потоком.

BAleks
Старожил
Старожил

Сообщение BAleks » 20 июн 2017, 23:11

В вишку треба попадати заслужено, а не ждати шансу чи щоб пощастило за рахунок других. І два сезони не показник, якщо команда дійсно нормальна, вона доведе що варта грати у вишці. Тепер уяви що Верес зайняв друге місце, а Десна третє і такаж ситуація сталась з Вересом. Ти також говорив би що правильно поступили?
Що стосується Волині, то я не великий її прихильник. Але для справедливості скажу, що не було з нею такої ситуації як ти описував. А от з Вересом подібна ситуація трапилась в 93. Після того як верес зайняв останнє 16 місце і мав вилитіти з вищої ліги, було прийнято рішення про розширення вишки до 18 команд, і ми лишились. І треба сказати що наступний сезон був найкращий для Вереса. Є що згадати!

Jumper
Постоялец
Постоялец

Сообщение Jumper » 21 июн 2017, 11:59

Якщо не з Волинню, то з якимось іншими командами точно так було (Таврією чи Карпатами). Та й взагалі, проліт команди через погане фінансування звичайна річ, особливо останнім часом.

Якби Верес опинився на місці Десни, то те що я думаю з цього приводу, казав ще рік тому:
Jumper писал(а):Якщо "Верес" всерйоз планує вигравати чемпіонат в новому сезоні і йти в Вищу Лігу, то треба починати реконструкцію стадіону ще вчора, бо ж є в федерації футболу чіткі вимоги до стадіонів у Вищій Лізі.

Я вважаю, що Верес довів своє право грати у Вищій Лізі. Так, в команди зараз нічого немає, окрім обдертого автобусу, але вона проявила бажання йти до результату, витримку, дисциплінованість. Всього за 2 роки підібралась до Вищої Ліги впритул. Дала зрозуміти, що готова до труднощів, грати в чужому місті без підтримки рідних фанатів. Місцева влада, спонсори і фанати бачать старання клубу, тому гарантують йому підтримку. Врешті, заради Вищої Ліги все і робилося, а не просто щоб з м'ячем бігати. І роль випадку не варто недооцінювати. Особливо в такій нестабільній ситуації, що зараз коїться в футболі. Якщо чекати, щоб все склалося ідеально, можна не дожити до тої ПЛ. Шкода лише, що Мазяра вигнали. Зовнішньо він складає враження таке ніби на базарі торгує кросівками, а у вільний час тренерством займається)) Але саме він привів Верес до Вищої Ліги.

Вернуться в «Жизнь в Ровно / Рівне»